10 Ekim 2018 Çarşamba

Ev Şıklığı

Ev Giyim Şıklığı

Yorgun argın eve dönüyorsunuz, ayakkabıları çıkarıp, önce çantayı, sonra paltoyu bir kenara bırakıyorsunuz. Ardından ilk yapmak istediğiniz şey üzerinizdeki kıyafetleri değiştirmek oluyor değil mi? O sımsıkı jeanlerin, ütüsü bozulmasın diye özenerek giydiğiniz bluzların ve tiril tiril elbiselerin günlük görevleri sona erdi. Şimdi konfor zamanı… Ev giyim şıklığı da günümüzün olmazsa olmazlarından. Üzerinize ya eşofmanları ya da pijamaları geçirip evde olmanın tadını çıkarmak istemiyor musunuz? Evde olmanın tadını çıkarırken, size eşlik edecek Penti ürünlerine birlikte göz atalım…
Sweatshirt Ailesi
1. Sweatshirt Ailesi
Yumuşacık, rahat ve tatlı tasarımlı sweatshirtlerin altına taytları çekin ve evde olmanın tadını çıkarın. Yemek yaparken, TV izlerken, arkadaşlarla laflarken, biraz yürüyüş için dışarı çıkarken harika bir uyumuzun olacağını iddia ediyoruz. Sweatshirtler sıcaklık ve konfor dolu. Ev giyimde şıklığın ilk adresi de onlar. Hem ev rahatlığı, hem de harekete hazır olmak… Daha ne olsun.
sıcak adımlar
2. Sıcak Adımlar
Panduflar, terlikler ve patikler, kış boyunca ev giyim şıklığınız için yanınızdalar. Terlik işte deyip geçmeyin. İşin ucunda şıklık var. Size göre bir çift alın ve kış boyu keyfini çıkararak kullanın. Pişman olmayacaksınız.
Eşsiz Bir Pijama Şıklığı
3. Eşsiz Bir Pijama Şıklığı
Pijama konusu, biliyorsunuz ki bizim uzmanlık alanlarımızdan bir tanesi. Birbirinden güzel, renkli, farklı pijamaları da koleksiyonumuzda bulundurmaya özen gösteriyoruz. İstiyoruz ki, sizin de dolabınızda yer alsın. O sıcacık ve yumuşacık pijamalar, ev ve uyku konforunuza konfor katsın. Farklı kumaş ve tasarımlardaki pijamalarımızı Penti‘den bulabilirsiniz.
Sabahlık Aşkına
4. Sabahlık Aşkına…
“Sabahlık ne kadar işime yarar?” diye düşünmeyin hemen. Sadece sabah uyanıp giyeceğiniz bir kıyafet değil bu neticede. İstediğiniz her an alın ve giyin. Sabah uyanınca, pijamaları giyip yatağa girmeden önce üşümemek için, gece serinliğinde üşümemek için, ev kalabalıkken konforla evde dolaşmak için… Sabahlık deyip geçmeyin ve ev şıklığınızın ve konforunuzun parçası olan sabahlıklardan bir tane edinin.
Olmazsa olmazlar
5. Olmazsa olmazlar…
Evde hem şık hem de rahat hissetmek için taytlar, sweatshirtler, pijamalar, sabahlıklar ve tatlı panduflar elbette olmazsa olmazlar. Bunların yanında, eve girer girmez saçınızı toplayacak toka, sütyeninizi çıkarıp giyeceğiniz rahat body’ler ve makyaj çıkarıcıları da bu konfora dahiller, biden söylemesi.
Ev giyiminde şıklık ve konfor bizim için vazgeçilmez… Sizin için de öyle olduğunu biliyoruz.

1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...