18 Ocak 2018 Perşembe

2018 Moda Trendler

Podyumlardan Sokaklara


Podyumlardan Sokaklara: Neler Çok Moda İnceliyoruz
2018 kışı nasıl gidiyor? Kış gelmeden podyumlarda gördüğümüz her şey, bir bir sokağa inmeye başladı. Sezonun moda parçalarının üzerinden hızlıca geçelim. Podyumlardan sokaklara inen, çok moda olan parçalara birlikte göz atalım. Bu kış, şıklık kazansın!

Podyumlardan Sokaklara Bir Kış
Moda dolu adımlar için
1. Moda dolu adımlar için…
Modayı takip eden, moda dolu adımlar için bu kış harika seçenekler mevcut. Podyumlarda gördüğümüz uzun, sivri topuklu ve strech çizmeler çok popüler. Parti kombinlerinin vazgeçilmezi olan bu çizmeleri jartiyerlerle kullanıp, seksi bir dış görünüş yakalayabilirsiniz.
Sezonun çok sevilen chelsea model botlar, hem jeanler hem de elbiselerle birlikte kullanmak için ideal. Botunuzu ışıltılı çoraplarla kullanın ve feminen görünümünüzden taviz vermeyin.
Pofuduk ve trend
2. Pofuduk ve trend!
Hep söylüyoruz, gerçek kürklere geçit vermeyiz. Ama ama ama o birbirinden güzel renkleri olan, şıkır şıkır ve tarz sahibi sahte kürklere hayır denir mi hiç? Uzunu ayrı, kısası ayrı güzel… Pembe peluş olanı ayrı, doğal tonlarda olanı ayrı tatlı… Üstelik kullanımı çok kolay olan bu yapay kürklerden bir tane edinmenizi öneririz. Düz siyah bir elbise ile harika kombinlenirler.
Nolur renkli renkli bak bana
3. Nolur renkli renkli bak bana…
Sezonun belki de en çarpıcı akımlardan birisi, çok renkli göz makyajı. Şu hepimizin “smokey eyes” yani dumanlı gözler diye bildiğimiz makyaj bile, onlarca farklı renk için uygulanıyor. Canlı yeşiller, tok kiremitler, sedefli sarılar gözlerde! Evet o podyumlardaki gözleri siz de uygulayın.
bomber ceketler
4. Bomba gibi girdi hayatımıza: Bomber ceketler
Bomber ceketler ilk bakışta göze çok güzel gelmiyor, doğruya doğru. Fakat bomber ceketli birkaç kombin gördüğünüzde, “hemen bir tane de ben alayım” hissi oluşuyor. Bir bralet, bir file bluz ve bir bomber ceketle dans pistini sallarsınız.
Hala filesiz olamazsınız ama
5. Hala filesiz olamazsınız ama…
File, tül, dantel… Bunlardan birini ya da hepsini kullanın bu sezon. File çorap, dantel sütyen, tül bluz. Enfes ve feminen bir tarz için işte bunlar size destek olurlar.
oversize
6. Oversize olsun, rahat rahat giyilir…
Doğrudan bir parça işaret edemeyeceğiz ama, bir yaklaşım önereceğiz. Büyük kesimli kıyafetler… Örneğin, oversize bir kot ceket alın, içine şık bir bralet giyin ve son olarak yüksek belli bir pantolon ile kombinleyin. Hem cool, hem zarif… Oversize konforunu ve şıklığını ıskalamayın.
Podyumlardan sokaklara inen ve yüreğimizi pır pır ettiren parçaların bazıları bunlar. Trend alarmını açık tutmak için bizi sosyal medyada takip edin.

1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...