15 Aralık 2017 Cuma

Cildiniz için en iyi yeni yıl kararı

 
 
 
Yeni yıl yeni kararlar zamanı… Sağlıklı ve pırıl pırıl bir cilt için alınabilecek en iyi karar ise 3 adımlık gülsha cilt bakımını düzenli olarak uygulamak! gülsha, etkili ve doğal cilt bakım serisiyle 2018’de taptaze bir başlangıç vadediyor. Gülü günlük bakım ritüeli haline getiren gülsha, Isparta’daki yüksek rakımlı gül bahçelerinden elle toplanan nadide “Rosa Damascena” güllerinin özleriyle cildi arındırıyor, tazeliyor ve yeniliyor.

Bu özel cilt bakım markası, ATÜ Duty Free’lerde ilk ve tek Türk markası olarak yer alıyor. gülsha ürünleri; İstanbul, İzmir, Ankara, Bodrum, Dalaman ve Medine olmak üzere 7 havalimanından, seçili eczanelerden ve www.gulsha.com.tr adresinden satın alınabilir. Fransa’nın önde gelen kozmetik uzmanlarıyla çalışan markanın ürünleri, ayrıca, başta Türkiye olmak üzere ABD, Çin, Hong Kong ve Singapur’da 700’ün üzerinde satış noktasında bulunuyor.

3 adımda gülsha güzelliği nedir?

1. Temizleme
Gülün mucizesini ve kalitesini tüm doğallığıyla sunan gülsha, cilt bakım ailesine yeni katılan Sakinleştirici Tam Gül Misel Suyu ile cilt temizliğinde iddiasını ortaya koyuyor. Hassas misel teknolojisi ve sakinleştirici tam gül suyu esas alınarak hazırlanan eşsiz formül, cildin nemini yok etmeden tek adımda tüm çevresel kir ve makyaj kalıntılarını gülsuyunun tazeliğiyle temizliyor. 
Misel Suyunun ardından uygulanması önerilen gülsha Arındırıcı Gül Tozu, cildi ölü deriden arındırırken pürüzsüz ve parlak hale getiriyor. Gülsuyuyla karıştırılarak taze köpük kıvamına getirilen gül tozları, yüz ve boyun bölgesine yuvarlak hareketlerle uygulanıyor ve durulanıyor.

2. Canlandırma
Sprey olarak veya bir pamuk yardımıyla kullanılabilen gülsha Tam Gül Suyu tonik, cildi antioksidan içeriğiyle koruyor, tazeliyor ve aromaterapik etkisiyle rahatlamaya yardımcı oluyor.

3. Nemlendirme
gülsha Eşsiz Gül İksiri, cilde doğal nem kazandırıyor, aynı zamanda parlaklık ve yumuşaklık veriyor. İçeriğinde bulunan yüksek orandaki saf ve değerli gülyağı sayesinde, antiaging etkisi yaratıyor.
gülsha Gece Gül İksiri sıkı ve tazelenmiş bir cilde uyanmak için tasarlanan formülüyle, zamanla oluşabilecek kırışıkları ve sarkmaları önlemeye yardımcı oluyor. Yüz kontürünü şekillendirmeye yardımcı iksir, eşsiz peptid karışımıyla zenginleştirilmiş ve yüksek kalite hyaluronik asitle harmanlanmış gül esansiyel yağı içeriyor.

gülsha ürünleri paraben, alkol, SLS, mineral yağ, renklendirici ve parfüm içermiyor. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Tüm cilt tiplerine uygundur.

Sakinleştirici Tam Gül Misel Suyu (200 ml) : 54 TL
Arındırıcı Gül Tozu (40gr) : 69TL
Tam Gül Suyu (200ml) : 62 TL
Tam Gül Suyu Sprey (50 ml) : 30 TL
Eşsiz gül iksiri (20 ml) : 149 TL
Gece Gül İksiri (20 ml) : 149 TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...