10 Mayıs 2017 Çarşamba

Lekomed Krem Yorumlarım

Doğum sonrası gider diye düşündüğüm lekelerim kalıcı olarak yerleşmeye karar verdi. En bilinen yöntem olarak sütümle sildim ama maalesef bir değişiklik olmadı. Sonra internetten araştırdığımda Lekomed ile karşılaştım ve sipariş verdim. Ayrıca makyaj bazı olarak kullanabileceğimi okuduğumda daha çok sevindim günlük makyajımda hep kullanır oldum.
Bir arkadaşım cildinde çıkan yara sonrası küçük bir operasyonla sildirmeye çalıştı yara izi silineceğine iyice büyüdü eğer Lekomed kullanmasaydım bende aynı operasyonu düşünüyordum iyi ki denemişim..

Şu an işlem sonucu koltuk altımda kararmalar oldu orada kullanmaya başladım havalar ısınınca sıfır kol giydiğimde hep pudralamak zorunda kalıyordum artık bu yaz daha rahat olacağım..

 
Lekomed Leke Giderici Krem İçin Öneriler
En iyi sonucu alabilmek için, 3 haftalık düzenli kullanımın ardından yaklaşık 2-3 hafta daha sabahları ve güneşe çıkmadan önce Lekomed Krem kullanmanız tavsiye edilmektedir.
UV Filter faktörü ile güneş lekelerine karşı cildinizi koruma altına alır fakat güçlü güneş korunmasına ihtiyacı olan kişilerde veya yaz mevsiminde yüksek koruma faktörlü ürünlerle beraber kullanılması tavsiye edilmektedir.


Yan Etkileri Nelerdir?
Yapılan testlerde herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır. Ancak tüm ürünlerde olabileceği gibi, Lekomed ürününün içerdiği maddelere karşı hassasiyeti olan kişilerde yan etki görülebilir.

Ciltte kızarıklık, kaşıntı gibi reaksiyonlar olduğunda Lekomed kullanmayı durdurunuz.
Alerji testi için bir miktar Lekomed kremi bileğinize sürüp yaklaşık 3-4 saat bekleyin. Alerjik belirtiler görüldüğü taktirde Lekomed kullanmayı bırakınız.

 Yorumlarınızı bekliyorum.

Çok öpüyorum..

3 yorum:

  1. I am actually glad to glance at this website posts which includes plenty of useful facts, thanks for providing these statistics. gmail.com login

    YanıtlayınSil
  2. merhaba ben 17 gündür kullanıyorum. yalnızca akşamları. kaç günde etkisini gösterir

    YanıtlayınSil
  3. lekelere kullandınız ve iyi geldi mi? koltuk altınıza da sürdüğünüzden bahsetmişsiniz oradaki kararmalara etkisi oldu mu acaba. Teşekkürler

    YanıtlayınSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...