16 Nisan 2017 Pazar

Bioderma Sebium Pore Refiner


Kusursuz bir yüz güzelliği bakımlı ve hoş görünmenin en önemli etkenlerinden biridir. Cilt problemleri nedeniyle ciltte oluşmuş olan akne ve sivilceler temizlense dahi ciltte pütür pütür delikler ve açık gözenekler oluşturur. Büyük cilt gözenekleri yüzünüze delik deşik kötü bir görünüm yaratır. Gözeneklerin büyüklüğü aynı zamanda hızlı yağ ve kir oluşumuna da oldukça kolay bir zemin hazırlar. Karma ve yağlı ciltlerin en önemli sorunlarından olan akne, sivilcelenme ve lekelenme problemleri doğru cilt bakım ürünleriyle denge altına alınması gereken önemli cilt sağlığı durumlarıdır. Bioderma Sebium Pore Refiner cilt gözeneklerini temizler ve gözeneklerin küçülmesine yardımcı olur. Küçülen cilt gözenekleri cildin pürüzlü ve kusurlu görünümünü düzeltir.

Cilt gözeneklerinin hijyenini kusursuz yapan bu harika cilt bakım ürünü oluşmuş gözeneklerin hafifletilerek azaltılmasında önemli rol oynar. Yüzünüz de ya da teninizde oluşan gözenekler yağ oluşumunu arttırır ve ciltte önemli sağlık problemleri oluşturur. Bu özel bakım kremi cilt gözeneklerini küçülterek ciltte yağlanma, lekelenme ve kir oluşumunu azaltıcı etki gösterir. Yüzünüzün sağlıklı ve güzel görünmesini sağlar. Bioderma Sebium Pore Refiner krem cildin yağ dengesini düzenleyici bir üründür. Doğal içeriğinde patentli bir Bioderma formülü olan Fluidactiv bulunmaktadır. Bu özel krem Fluidactiv içeriği sayesinde cildin yağlanmasına neden olan sebum üremesini azaltır ve cildin sebum kalitesini yüksek oranda dengeler. Cildin dış etkenler ya da genetiksel sebeplerle oluşan yağ ve kir durumlardan cildi derinlemesine arındırır. Tam bir cilt hijyeni sağlar. Cilt gözeneklerini kusursuz bir şekilde temizler, cildin sağlıklı güzelliğini hedef alır.

Cilt gözeneklerini küçültürken, doğal içeriğinde bulunan pudra sayesinde cildin renk tonunu matlaştırır ve cilt parlamalarını engeller. Cildi yaşlanmalara karşı koruyan sıkılaştırıcı bir bakım kremidir. Cildinizi doğal formülü ile kusursuz temizler ve yatıştırır. Dermatolojik olarak test edilmiş, sağlık bakanlığı tarafından onaylı olan oldukça kaliteli bir cilt bakım ürünüdür. Sadece yüz bölgenize değil yağ ve sivilce oluşumu olan vücudunuz da ihtiyaç duyduğunuz bölgelere temizleme ve bakım amaçlı güvenle kullanabilirsiniz. Karma ve yağlı cilt tiplerinin doğal bakımını ve temizliğini yapar. Özellikle yüzün T bölgesinde oluşan pütür pütür sivilcelenme durumlarını iyileştirici etki gösterir. T bölgenizdeki gözenekleri derinlemesine temizleyerek yağ ve kirden arındırır. Bu bölgede oluşan gözeneklerin küçülmesini azaltan formülü sayesinde hijyeni sağlanmış pürüzsüz bir cilt yapısı oluşturur. Bioderma Sebium Pore Refiner krem cildinizin yenilenmesini ve canlanmasını sağlar. Bu özel bakım ürünü makyaj bazı olarak da kullanılabilir. Teninize zarar vermeyen doğal formülü sayesinde makyajın cilde verdiği hasarları önlemeye yardımcı olur. Temizlemiş olduğunuz cildinize sabah ya da akşam masaj yaparak sürünüz. Kullanıldıktan sonra cildinizi yıkamaya gerek yoktur. Günde iki kez kullanılabilir. Cilt gözeneklerini küçülten ve kirden arındıran bu mükemmel ürün cilt sağlığını ve güzelliğini korumak için üretilmiştir. Bioderma markası ve kalitesi her üründe olduğu gibi bu cilt bakım ürününde de gerçek güzellik için, cilt sağlığını kuvvetlendirmenin önemini vurgulamıştır.

 Bioderma Sebinum Pore Refine ürünün faydaları;

1.       Teninizde oluşan yağ tabakalarını temizler ve yok eder.

2.       Yağlı ve karma ciltlerdeki gözenek belirginliğini küçülterek pürüzsüz bir cilt tipi oluşumuna destek olur.

3.       Sıkılaşan cilt gözenekleri daha az görülür bir hale gelerek cildin estetik görünümü düzeltir.

4.       Cilt kusurlarını engelleyen yapısı ile cildin ışıldayarak ipeksi bir görünüme ulaşmasını sağlar.

5.       Cildi yaşlanmalara karşı koruyucu yüksek etkilidir.

6.       Kırışık ve ince çizgi görünümünü hafifletir.

7.       Rahatlamış ve hijyeni doğal yolla yapılmış bakımlı bir tene sahip olmanızı sağlar.

8.       Akne ve sivilce oluşumunu engeller.

9.       Gözenek problemlerinizi en aza indirgemek için özel olarak tasarlanmıştır.

10.   Pürüzsüz ipeksi bir cilt için gerekli olan bakımı yapar.

11.   Sebum dengesini düzenleyen ve koruyan özel formülü sayesinde cilt problemlerine karşı koruyucu etki taşımaktadır.

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...