11 Nisan 2017 Salı

App Store Kullanıcılarına İndirim Fırsatı


Gelişen teknoloji sayesinde hayatımıza otomatik ürünler girmeye başladı. Buzdolabı, televizyon, çamaşır makinası, bulaşık makinası, bilgisayar ve daha pek çok ürün sayesinde insanların saatlerce uğraşarak yapacakları işler dakikalar belki de saniyeler içinde hallolur hale geldi. Şüphesiz bu durum hem insan gücünde hem de zamanda tasarrufu beraberinde getirdi.  


Teknolojinin insanlığa sunduğu en önemli ürün şüphesiz 90’lı yıllarda hayatımıza girmeye başlayan bilgisayar olmuştur. 2000li yıllar ise teknoloji alanında dev adımların atıldığı bir dönemin başlangıcı kabul edilmektedir. Bilgisayarların ve internetin hayatımızın bu denli merkezinde olması zamanla taşınabilir özellikte olma ihtiyacını doğurdu. Hal böyle olunca akıllı cep telefonlarının ortaya çıkması için uygun zemin yaratılmış oldu.


Dünyada akıllı telefon kullanım oranın %52’lere dayanmış olması, hayatımızı her alanda kolaylaştıran mobil uygulama kullanımını da tetiklemiştir. Şayet Apple mobil cihaz kullanıcısı iseniz App Store’a hakimsinizdir ve App Store’da popüler uygulamalar hakkında fikir sahibisinizdir.

Mobil uygulamalarıyla kullanıcı ihtiyaçlarına hizmet veren cep bilgisayarları olarak kabul edilen akıllı telefonlar artık lüksten ziyade ihtiyaç olarak kabul edilmektedir. Bugünkü rakamlarla  2 milyonu aşmış mobil uygulama arasından kendi ihtiyacınıza veya zevkinize uygun pek çok uygulamayı telefonunuza indirmiş ve aktif olarak kullanıyorsunuzdur.


App Store’daki tüm uygulamaların ücretsiz olmadığını hatırlatmak gerekir.  App Store online mağazada işinize yarayabilecek daha da önemlisi hayatınızı kolaylaştırabilecek pek çok ücretli uygulama da var. Ancak  App Store indirim kampanyası sayesinde dilediğiniz ücretli uygulamayı gönül rahatlığı ile indirebilir ve zevkle kullanabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...