25 Şubat 2017 Cumartesi

Elsa Aşkı Eylül'ü Sardı

Bu yüzyılın kızları Elsa hastası. Walt Disney'in 2013 yılında yayına giren animasyon filminin etkisi hala ilk günkü gibi kalıcılığını koruyor.

Elsalı okul çantamızın ardından Elsa kıyafetini de almak şart oldu. Kostümüzü almamızın minik bir hikayesini sizlerle paylaşayım..
 Şubat başında en sevdiği arkadaşının doğum günü partisine davet alan Eylül'ü bir heyecan sardı. Tüm gardrobu boşalttık, bütün elbiseleri giydi. Tek tek fotoğlarını çektik . Bir şey eksik gibi olmuyor, kombinlerimiz bir türlü Eylül'ü mutlu etmiyordu.

Sonradan aklımıza farklı bir kıyafet giyme fikri geldi. Evimizin başkahramı Elsa. Doğum günü dört gün kala karakter dükkanı.com dan Elsa Kostümü sipariş verdik, ertesi gün kargo elimizdeydi yapı olarak zayıf olan Eylül büyük geleceğini düşündüğümüz  tam geldi tıpkı filmdeki gibi aynısı... Bir çok mağazada baktığımız kostümden daha kaliteli çünkü sitede satılan bütün kostümler orjinal.
Küçük bir kızın hayali başka ne olabilir ki sevdiği karakterin kıyafetini giymek ve ona benzemek.

 
Eskiden sevdiğimiz karakterlerin kostümlerini bulmak çok zordu ya da bulduğumuz kostümler çok adi kumaştan yapılmış hatta hatırlıyorum naylon poşet gibilerdi.
Şimdiki çocuklar gerçekten çok şanslı.
 
Karektere dükkanına biraz bahsedecek olursam Sitede popüler  karakterlerin bütün ürünlerini bulmak mevcut. Kapıda ödeme imkanı bile var.
Sizin çocuklar hangi karakteri seviyor yorumlarınızı bekliyorum..

   

1 yorum:

  1. Tabiki elsa cunku populer bir karakter cocuklar cok seviyo sevgilerimle....

    YanıtlayınSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...