8 Şubat 2017 Çarşamba

240 Derece ve Maia Organik’ten Sevgililer Gününe Özel Lezzet Paketi


 

Sevgililer Gününde sevdiğinize hediye almak yerine ona mükemmel bir sofra hazırlayabilirsiniz. Sevgililer gününde sofranızı zenginleştirecek 240 Derece ve Maia Organik’in sizler için hazırladığı çok lezzetli hediye paketi ile evinizde unutulmaz romantik bir gün geçirebilirsiniz.

Sizler için hazırlanan lezzet paketinin içerisinde bulunan 240 Derece’nin yıllanmış özel ekşi mayası ile üretilen, içinde hiçbir ticari katkı maddesi bulunmayan, taş değirmende öğütülmüş yüzde 100 Organik Tam Buğday Ekmeği, Myndos Organik Zeytinyağı, Farilya Organik Mürdüm Eriği Marmelatı, Sandima Organik Kurutulmuş Vişne aşkınıza lezzet, sofralarınıza renk ve size sağlık katacak.

 

14 Şubat'ı evde geçirecekler ve mutfakta harikalar yaratmak isteyenleri doğal artizan ekmeğin doğru adresi 240 Derece ve Maia Organik unutmadı.  240 Derece ve Maia Organik’in hazırladığı lezzet paketi Sevgililer Günü'nde sevgilinize / eşinize romantik ve şahane bir sofra kurmanıza yardım edecek.

Sofrasında aşkı taşımak isteyenler için özel olarak hazırlanan lezzetli ve sağlıklı yiyeceklerin yer aldığı hediye paketinin içerisinde 240 Derece’nin yıllanmış ekşi mayası ve organik un kullanarak üretilen 100 Organik Tam Buğday Ekmeği, Myndos Organik Zeytinyağı, Farilya Organik Mürdüm Eriği Marmelatı, Sandima Organik Kurutulmuş Vişne bulunuyor.

#organikaşkim hastag ile paketin içinde bulunan lezzetli ve sağlıklı yiyeceklerle sevdikleriniz için hazırladığınız sofrayı instagram adresinde paylaşan 5 şanslı kişiye 240 Derece ‘nin özel ekşi mayası sayesinde daha doğal, lezzetli ve uzun süre tüketilebilen ekmeklerinden ve Maia Organik’in orta boy ekmek tahtası hediye olarak verilecek.

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...