7 Ocak 2016 Perşembe

SİZCE SİZ KAÇ KARAT HAK EDİYORSUNUZ?
Mont Blanc, feminen ve modern kadın için yaratılmış yeni parfümünü sunmaktan gurur duyar. LADY EMBLEM ‘i elinize aldığınızda duyularınızı zenginleştiren unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız. Bağlılığın, zevkin ve sürprizin sembolü…
Pırlantalar bir kadının en yakın arkadaşıdır! Mont Blanc için pırlanta bir imzadır, saflık, aşk ve güzelliği sembolize eden bir imza… Aynı zamanda bir kadının kalbini kazanmanın en kuşkusuz yolu!
2006 yılında, markanın 100.yılında Mont Blanc, sembolü olan pırlantayı lanse etti. Şeklini Mont Blanc dağında yer alan 6 vadinin karla kaplanmış şeklinden alan adeta madeni bir gökkuşağı gibi mücevher ustalığını ortaya çıkaran Mont Blanc için, bu taş, yepyeni bir parfümünün ilham kaynağı olmuştur: LADY EMBLEM
Parfüm
Parlaklık ve çok yönlülük, mücevher ve parfüm ustalığının birleştiği o an, ünlü parfümörlerDominiqueRopion ve Nicolas Beaulie yeteneklerini birleştirdi. Gizemli gül parfümün en önemli notası oldu. Birbirinden komplike işlemler sonucu elde edilen bu gül doğallığı ve enderliği sembolize eder. Baştan çıkarıcı bu parfüm size meyve ve çiçeği birlikte hissettirir.
Üst notalarda, patlayan adaçayı ve kakule, tazeleyici parlak greyfurt ile birleşince anında güçlü, kontrast, uyumlu ve karizmatik bir koku yayarlar.
Kokunun kalbinde temiz yeşil buzlu menekşe yaprakları, tarçın yaprakları ile sarmalanmıştır.  Bu birleşim, kokuya inanılmaz bir zarif bir karakter katmaktadır.
Kokunun bazı ise, canlı, yoğun biçimde maskülen değerli odunsu notaların bir simyasıdır.  Bu simya şehvetli Tonka fasulyesi ile bir araya gelince eşsiz bir imza ve unutulmaz bir iz bırakmaktadır.
Şişe – Ambalaj
Son derece ağır ve gösterişli cam kapak ile bütünleşen pırlanta şeklindeki şişe, ayrıcalıklı bir his yaratıyor. Şişede aynı zamanda bir tacı andıran pembe altından bir boyunluk göze çarpıyor. Uçuk pembe renkli kadınsı ve zarif kutu, bir «hediye kutusu» gibi açılıyor.
Sade tasarımıyla bu kutu, Montblanc’ın her zaman değer verdiği iddiasız bir şıklığın kadınsı yanını temsil ediyor.
LadyEmblem 75ml: 299TL

LadyEmblem 50ml: 229TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...