7 Ocak 2016 Perşembe

COSMED ile soğuk havalarda acil bakım
Kışın sert hava koşullarından en çok etkilenen cildimize, acil ve sürekli bakım uygulamak gerekir. Etkili ve kaliteli ürünleri ile cildinize hak ettiği değeri veren COSMED, ‘sağlıklı bakım herkesin hakkı’ diyerek size yumuşacık bir cilt sunuyor.


Değişen hava koşullarına cildimiz de tıpkı vücudumuz gibi tepki gösteriyor ve kurumalar, çatlamalar meydana gelebiliyor. Yazın kazandığı ışıltıyı kaybeden cilt, cansız, kuru ve gergin görünüyor, dolayısı ile aynaya her baktığınızda sizi mutsuz ediyor. COSMED hem sizi hem de cildinizi mutlu edecek ürünleri ile cildinize hak ettiği değeri sunuyor. 24 saat etkisini kaybetmeyen Day-To-Day Ultra Nemlendirici & Besleyici Krem ve ULTRASENSE Yatıştırıcı S.O.S Krem Jel ile ışıltılı günlerinize anında dönebilirsiniz. 

S.O.S veren cilde anında etki
COSMED Ultrasense Yatıştırıcı S.O.S Krem Jel, sert hava koşulları ile kızaran, tahriş olan ve hassaslaşan cilde hızlıca etki eden ürün, içeriğindeki citrus meyvelerinden oluşan kopmleks yapı sayesinde cilt bariyerini güçlendiriyor. Cilt iritasyonları üzerinde anında yatıştırıcı etki gösteriyor. Organik keten tohumu özlerinden elde edilen β-glucan ve üronik asit ile ise, cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak pürüzsüz ve yumuşak bir etki oluşumunu destekliyor.
30 ml: 69 TL

Cildiniz güne enerjik başlasın
COSMED DAY – TO - DAY Ultra Nemlendirici & Besleyici Krem, değişen hava koşullarında nem dengesi bozulan cildin nem kapasitesini,  içeriğindeki Aquarich™’in sahip olduğu doğal polimerler sayesinde, 24 saat boyunca artırır ve kuru görünümünü gidermek için mücadele eder. Ürün içerisinde bulunan, Afrika’da “Hayat Ağacı” olarak bilinen Baobab ağacından elde edilen yağ, cildin nem ihtiyacını karşılar ve ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlar.             Aloe vera özleri de hassaslaşan cilt yapısını sakinleştirir. Shea yağı, içerdiği yağ asitleri ile cildi derinlemesine nemlendirir, cilde elastikiyet kazandırır, hücre yenileyici etkisi ile parlak, sağlıklı cilt oluşumuna yardımcı olur ve içerdiği sinamik asit, cildi güneşin zararlı UV ışınlarından korumaya yardımcıdır.
40 ml: 45 TL

COSMED, cinsiyet ve yaş fark etmeksizin, sağlıklı bakımı herkese ulaştırmaya kararlı. Cildinizin kışın da yumuşacık ve ışıltılı görünmesini istiyorsanız, COSMED’in uluslararası standartlardaki güvenilir ürünlerine yetkili eczanelerden ulaşabilirsiniz.


1 yorum:

  1. Bloğunuzu yeni keşfettim benim bloğuma da beklerim canım sevgiler
    http://guzelvekulturluyum.blogspot.com.tr/

    YanıtlayınSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...