18 Ekim 2015 Pazar

Solante Acnes Tinted Spf50 150mlGüneş, insanların hayatı ve canlılığı için oldukça önemli bir kaynaktır. Etkileri ve faydaları aslında saymakla bitmez. Fakat bu konuda güneşin insan cildi üzerinde birçok zararı da bulunuyor. Güneş ışınlarının etkisini her geçen gün fazlasıyla hissetmeye başlıyoruz. Güneşin cilt üzerindeki en büyük etkisinin, cilt lekeleri olduğu bilinmektedir. Cilt üzerinde oluşan ve açık renkli bir özellikte olan küçük lekeler, cilt lekeleri olarak adlandırılır. Güneş lekelerinin oluşmasında en büyük etken yine zararlı güneş ışınlarıdır. Çünkü cildin nemini alarak nem oranının yok olmasına ve cildin kırışmasına neden olmaktadır.

Yağlı ve akneye meyilli ciltler için üretilen Solante Acnes Tinted Spf50 150ml ile artık güneşten korunabilir ve kusurlarınızı kapatabilirsiniz. 150 ml olarak üretilen bu ürün tam anlamıyla bir güneş koruyucusudur. Cildin gün boyunca güneşin zararlı ışınlarına karşı güçlü bir savunma duvarı oluşturduğunu ve akne oluşumuna da engel olduğu bilinmektedir. Renkli yapısı sayesinde cilt üzerine kapatıcı bir etki göstermektedir ve buna bağlı olarak da cildin pürüzsüz görünmesine de katkıda bulunmaktadır. Yağsız ve suya dayanıklı bir formül bileşeniyle üretilir. Gün içerinde maruz kaldığımız zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı yüksek düzeyde koruma sağlamaktadır. Yine buna bağlı olarak cildinizde oluşabilecek bakteri ve mantarların yok edilmesinde büyük rol oynar. Cildin sebum üretimini dengelemekte ve buna bağlı olarak ciltte matlık sağlamaktadır. Solante Acnes Tinted Spf50 150ml ürünü ayrıca leke ve hasar oluşumunun önlemeye yardım etmesinin yanında benzersiz bir anti-aging etkisi sunmaktadır. Uzun süreli nemlendirmek için kullanabilir ve ciltte oluşacak nem kaybına karşı cildi korumaktadır. SolanteAcnesTinted Spf50 bu anlamda etkisini göstermekte ve kullanıcılarının memnuniyetini sağlamaktadır.

Kullanım şekli: Cildinizi temizledikten sonra, güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce masaj olarak uygulamalı ve daha sonra rahatlıkla gününüze kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Kullanım sıklığı olarak da her sabah bu uygulamayı yapmalı ve yine gün içerisinde tekrar uygulayabilirsiniz. SolanteAcnesTinted Spf50 150ml son zamanların güneşe karşı koruma anlamında en çok tercih edilen ürünlerinden biri olarak kullanıcılarına yararlı etkiler bırakmaktadır.

Ürünü online sipariş verebilmek için : http://www.dermoeczanem.com/solante-acnes-tinted-spf50-150ml

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...