17 Ekim 2015 Cumartesi

Lierac Phytolastil Çatlaklar için 2'li Jel 200 ml SETDaha çok hamilelik döneminde kadınlarda oluşan ve sağlıksız beslenmenin de sonucu olan çatlama sorunu, birçok kadının kurtulmak istediği bir dert durumunda. Ama artık geliştirilen lazer yöntemi ile cildin soyulmasını da engelleyerek çatlaklar silinebiliyor. Doğum yapan kadınlar yaz aylarında çatlakları kapatma telaşına giriyor. Bu sorunu çözmek isteyen medikal estetik uzmanı Ali Kerim Diler, hamilelik döneminde alınan kilolar sonucu meydana gelen bu çatlakların lazer yöntemi ile yüzde 60-70 oranında yok edilebileceğini açıkladı. Bu yöntem bu yıl artık Türkiye’de de uygulanmaya başladı. Bu çatlaklar en çok bel, karın, kalça, göğüs, bacakların arka yüzeylerine ve kol altı bölgelerinde görülüyor. Bu lazer yöntemi her bölge için de uygulanabilir özellikte. Ancak bu sorunun tedavisinde nerede oluştuğu değil ne zaman oluştuğu daha büyük önem taşımakta. 5 yıldan daha az bir sürede oluşan bir çatlak ise, tedavinin sonuç verme olasılığı daha yüksek.

Kullanılabilecek başka bir çözüm yolu da Lierac Phytolastil çatlak bakım jelidir. Bu jel ergenlik, hamilelik ya da ani kilo değişim dönemlerinde oluşan çatlakların bakımı için geliştirilmiştir. Çatlak oluşmasının nedeni, ani kilo değişimleri sebebi ile vücudumuzdaki fibroblast hücrelerince üretilen kolajen liflerinin azalmasıdır. Bu elastin ve kolajen liflerinin kalitesinin düşmesi sonucu ciltte çatlaklar oluşur. Lierac Phytolastil çatlak bakım jeli, 35 yıldan beri tecrübeleri ile etkili bir üründür. İçeriğinde barındırdığı aslanpençesi, zemberek otu ve sarmaşık sayesinde çatlaklara birebir etki gösterir. Kullanıcıları tarafından da çokça yorumlanmış ve yüksek kalitede olduğu deneyler sonucu tespit edilmiştir. Bu jelin, çatlak oluşumuna meyilli olan bölgelere günde bir defa uygulanması en uygunudur. Ancak en iyi sonuçları elde edebilmek için uzun bir süre kullanımı gereklidir. Son kullanma tarihi açıldığı andan itibaren altı ay olarak belirtilmiştir ve Türkiye’de sadece jel ve sprey solüsyon olarak bulunmaktadır.

Bu aşamada lierac phytolastil çatlak kremi ciltte çatlak oluşan bölgelere masaj yapılarak günde bir kez kullanılması önerilir. Sürekli kullanımı tedavinin sonucu için büyük önem taşımaktadır. Ürün, parmak uçlarıyla küçük bölgelere nazikçe masaj uygulayarak kullanılmalıdır. Jel iyice yedirilene kadar uygulamaya devam edilmesi gerekmektedir. İçeriğinde ise: Alchemılla Vulgaris Extract, Hedera Heıx ve Sten Extract bleşenleri bulunur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...