16 Ekim 2015 Cuma

La Roche Posay Toleriane Gel Mousse Yumuşatıcı Köpüren Jel 150ml

Nemlendiriciler çok değerli günlük bakım ürünleridir. Cildin susuzluğunu gidermekle beraber, nem dengesini korurlar ve su kaybına bağlı olarak gelişen ince kırışıklıkların oluşmasını da engellerler. Buna bağlı olarak da direnci arttırıcı özellikleri bulunur. Kremler yağ ve nem dengesini koruyarak, güneş etkilerini de önlemektedir ve cildi korumamıza yardımcı olurlar. Cildi gençleştirmezler fakat yaşlanmasını da geciktirirler. Tüm bu açıklamalara bağlı olarak nemlendiricilerin esas görevi cilt koruyucu bir işlevde olmalarıdır. Cildinizde görülen yaşlanma belirtilerini ortaya çıkaran etkenlerden biri dış faktörlerdir.  Ayrıca cildi yeteri kadar yağ ve nem ile zenginleştirmek, onu dış etkenlerden korumamızı da sağlamaktadır. Nemlendiricilerin bir görevi de, deri ve makyaj malzemeleri arasında bir savunma duvarı olmalarıdır. Makyajlarınızı silerken yağ bazlı bir krem kullanarak cildinizin tahriş olmasını engelleyebilirsiniz.
Bu işlemleri yaparken mutlaka bir yardımcı bakım ürününe de ihtiyaç duyabilirsiniz. La Roche Posay Toleriane Gel Mousse Yumuşatıcı Köpüren Jel sizlere yardımcı olmak için üretilmiştir. Cildi derinlemesine temizleyerek makyaj kalıntılarından arındıran bu jel ayrıca cildinizi de ferahlatarak sizlere rahatlık hissi uyandıracaktır. Ciltte herhangi bir kuruluğa neden olmaz ve yine cildinize yumuşaklık kazandırabilmektedir.  La Roche Posay Toleriane Gel Mousse Yumuşatıcı Köpüren Jel, 150 ml ürün hacmine sahiptir ve rahatlatma, onarma ve nemlendirme ürünleri arasında neredeyse ilk sıradadır. Normalden karmaya dönük olan hassas ciltler üzerinde uygulandığında çok etkili sonuçlar verebilmektedir.
Uygulanış şekli: Sabah ve akşam olmak üzere, avucunuzun içine çok az bir miktarda ( fındık büyüklüğünde olabilir ) dökerek, sıcak su ile jeli köpürttükten sonra göz çevresinden sakınarak masaj uygulamasıyla kullanmanız gerekir. Daha sonra yapacağınız durulama işleminden sonra işlemler tamamlanmış olacaktır. Etkisini kısa süre içerisinde görebileceğiniz bu ürün ile cildinizi tamamen rahatlatacak ve ferahlık hissi oluşturacaksınız. Günümüzde cilt sorunlarıyla ilgili birçok etken yüz çevremize zarar vermekte ve üretilen bu gibi ürünler sayesinde artık rahatlıkla bakım yapılabilmektedir. La Roche Posay Toleriane Gel Mousse Yumuşatıcı Köpüren Jel bu anlamda herkesin kullanması gereken bakım ürünlerinden biri olarak satışa sunulmuştur.

Detaylı bilgi ve ürünü internet üzerinden güvenli sipariş için http://www.dermoeczanem.com/la-roche-posay sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...