9 Mayıs 2015 Cumartesi

Berna Laçin Fairy Sponsorluğunda Ankarada


Fairy sponsorluğunda Berna Laçin ile geçtiğimiz cumartesi Ankara Crowne plaza da buluştuk.

Enerjisine hayran kaldım. Ekrandaki görüntüsünden daha güzel ve bakımlı.

Katıldığım ilk etkinlik olduğu için inanılmaz heyecanlandım. Tek tek ilgilendi. Sorular sordu. Güzel sohbetler eşliğinde öğle yemeğini yedik. Bizlere ve Ankaralı hanımlara sürprizleri vardı.


Guiness rekortmeni, "Dünyanın en güçlü adamı" Litvanyalı Zydrunas Savickas. 180 kg. ağırlığında ve bir pazusu 60 cm. Sorular sorduk. eşinin kilosundan tutun neler yediğine epey eğlendik. 

Bu şenlikte Fairy ile temizlenmiş 10.000 tabak yüklü 18 ton ağırlığındaki tırı tek başına çekti. 
Güzel p&g paketlerinden çıkan hediyelerimiz..


Fairy hakkında :

P&G markası olan bulaşık deterjanı ürünü Fairy, 1898 yılında İngiltere'de tescilli bir sabun markası olarak ortaya çıktı. Marka, Fairy ismini ilk kez bir müzik kutusunun üzerinde görülen peri figüründen esinlenerek kullanmaya karar verdi ve bu markanın ilk görseli oldu. marka sabundan oluşan ürün gamına, inovasyonlarla geliştirdiği diğer birçok temizlik ürününü katarak, bulunduğu pazarlarda en çok tercih edilen marka ve adeta ikonik bir sembol haline geldi. Fairy markası Türkiye'nin de içinde bulunduğu Orta ve Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde bilinirliği çok yüksek ve güçlü bir marka. 2010 Nisan ayında Türkiye pazarına giren Fairy'nin hem elde yıkama hem de otomatik makine deterjanı mevcut.

1 yorum:

  1. İyiki bu organizasyon olduda tanıştık. Evde hep hep hep Fairy kullanıyorum. Vazgeçemeyeceğim tek marka.

    Kendine iyi bak.
    Sevgilerimle,
    Canan

    YanıtlayınSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...