9 Nisan 2015 Perşembe

SİZİN GÜZELLİK KOÇUNUZ VAR MI?

  
Güzellik Koçları 8 Nisan Çarşamba Günü Ortaköy House Cafe’de düzenlenen etkinlikte basın mensupları ve bloggerları ile ilk kez bir araya geldi. Shiseido güzellik kavramına ‘Güzellik Koçları’ ile yepyeni bir boyut kazandırıyor. Nisan ayından itibaren Shiseido stantlarında Shiseido kullanıcılarını karşılayan Güzellik Koçları, makyaj trendleri, teknikleri,  moda, masaj teknikleri ve ürünler hakkında bilgiler sunuyor. Disiplinli bir eğitim sürecinden geçen ve sektördeki güzellik uzmanı kavramının çok ötesine geçen Güzellik Koçları, marka, kullanıcı ve uzmanlar arasında en sağlam köprüyü kuruyor. Shiseido’nun yeni güneş serisinin tanıtıldığı bu özel günde Güzellik Koçları isteyen misafirlereFuture Solution LX IntensiveTreatmentMask’lebirlikte cilt bakımı uyguladı. Ayrıca basın mensupları ve bloggerlara makyaj ürünleri hakkında da detaylı bilgiler verdi.


Shiseido’nun güzellik dünyasına kazandırdığı Güzellik Koçları ile güzellik kavramı yeni bir boyut kazanıyor. Güzellik Koçları 8 Nisan Çarşamba Günü Ortaköy House Cafe’de düzenlenen etkinlikte basın mensupları ve bloggerları ile ilk kez bir araya geldi. Shiseido’nun yeni güneş serisinin tanıtıldığı bu özel günde Güzellik Koçları isteyen misafirlere Future Solution LX IntensiveTreatmentMask’le birlikte cilt bakımı uyguladı. Ayrıca basın mensupları ve bloggerlara makyaj ürünleri hakkında da detaylı bilgiler verdi.

Shiseido’nunOmotenashi kavramını en iyi şekilde yansıtmak üzere eğitim alan güzellik koçları Shiseido stantlarına gelen tüm kullanıcılarıhem ürünler hakkında bilgilendiriyor hem de gösterdikleri sıcak ilgi ile onları evlerindeymişçesine ağırlıyor. Japonca misafirperverlik anlamına gelen Omotenashi kavramını sonuna kadar müşterilere hissettiren Güzellik Koçları’nın en önemli misyonumüşterilerin alışverişleri sırasında en yüksek tatminini ve mutluluğunu sağlamak.  140 yılı aşkın geçmişiyle kozmetik dünyasında adından başarıyla söz ettiren Shiseido, eğittiği Güzellik Koçları ile Japon felsefesinin ruhunu kullanıcılara da taşıyor.

MAKYAJ VE CİLT BAKIMI İÇİN EN DOĞRU ADRES

Günümüz ‘Koçluk Trendi’ konseptine uyum sağlayan ve Shiseido kullanıcıları ile iletişimi güçlendiren Güzellik Koçları, Shiseido’nun marka değerlerini hem müşterilere hem de uzmanlara en iyi şekilde aktarmayı hedefliyor.  Makyaj trendleri, teknikleri, moda, masaj teknikleri ve ürünlerkonusunda doğru bilgileri Shiseido stantlarına gelen kullanıcılarla paylaşan Güzellik Koçları, disiplinli bir eğitim sürecinden geçiyor.  Güzellik Koçları, iletişim yeteneği yüksek, medikal estetik uygulamalar konusunda bilgi sahibi olan, müşterinin yüz şekline uygun makyaj yapabilme ve tavsiye etme becerisine sahip olan ve beslenme ile cilt sağlığı arasındaki bağlantıyı bilen nitelikli kişiler arasından seçiliyor.

SATIŞ NOKTALARINI GEZECEKLER

Güzellik Koçları Shiseido eğitim müdürü, beslenme uzmanları ve nefes koçlarının hazırladığı program doğrultusunda 5 gün temel eğitim, 5 gün masaj teknikleri, 2 gün nefes teknikleri ve 1 gün beslenme üzerine eğitim alıyor.


Güzellik Koçları nisan ayından itibaren tüm seçkin satış noktalarını gezerek Shiseido stantlarında sizleri bekliyor olacak! 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...