13 Nisan 2015 Pazartesi

Hediyelerin En Güzeli Annem İçin…


Hayatımızın en değerli varlıkları, sevgilerini bir güne değil ömrümüze sığdıramayacağımız annelerimizi Karaca Home Anneler Günü özel hediye seti ile mutlu etmeye ne dersiniz?
Anneler Günü’nde annelerimizi mutlu etmenin yolu Karaca Home’dan geçiyor! Kopanaki motiflerinden esinlenilerek tasarlanan ve nostaljik havası ile tüm annelerin çok beğeneceği Anneler Günü özel ürünü Karaca Home mağazalarında ki yerini aldı. Hem de bugüne özel 229,90TL’lik fiyatıyla.
Renkli çiçek motifleriyle süslenen Anneler Günü seti, nevresim takımı ve yatak örtüsünden oluşuyor. Özel ve şık kutu tasarımıyla da dikkat çeken Karaca Home Anneler Günü seti, tüm annelerin çok beğeneceği, harika bir hediye seçeneği olacak.  Anneler Günü hediye setinin yanı sıra, yine Karaca Home’un anneler gününe özel yatak örtüleri, volanlı kırlentler, nakışlı havlular, farklı motiflerdeki aksesuarları da hediye seçenekleri arasındaki yerini alacak.
Ayrıca, Anneler Günü alışverişinde Anneler Günü setini tercih edenlere de Karaca Home’un bir hediyesi #iyikibenimannemsin hashtagli hatıra çerçeveleri olacak. Karaca Home takipçilerinin #iyikibenimannemsin hashtagi ile Instagram üzerinden katılabilecekleri yarışma, 25Nisan-9Mayıs tarihleri arasında yapılacak olup annelerini sevindirenlerin yüzünü güldürecek.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...