16 Aralık 2013 Pazartesi

Sephora YılbaşıMakyaj Paletleri


Sephora’nın yeni yıl makyaj paleti herkesin sahip olmak istediği bir ürün! Sephora Make-up Academy Paleti*,  makyaj dünyasının sırlarını açıklıyor.

Benzersiz ve özel tasarımıyla, gözler, cilt ve dudaklar için 130 rengi ile bu palet binlerce imaj tarzını yaratma imkanı sunuyor. Aşama aşama açıklamalarıyla farklı stilleri keşfetmek için www.sephoracademy.com sitesini ziyaret etmek yeterli oluyor!

Sephora Makeup academy palette* - 7 allık, 3 renk kapatıcı, 18 eyeliner, 72 göz farı, 1 göz makyaj altı bazı, 1 dudak makyaj altı bazı, 28 parlak ruj içermektedir.
*Make-up Academy Palette = Akademi Makyaj Paleti

Sephora Enchanting simli göz makyaj paleti, birkaç fırça darbesiyle bakışlarınızı mükemmelleştiren bir palet sunuyor! Her rengin simli olduğu bu makyaj paleti içerisinde 14 göz farı ve bir ayna bulunuyor!
Enchanting eye palette

Sezonun en moda renkleri bu palet ile çantalardaki yerini alıyor. Büyüleyici bir etki için siyah smoky ve yumuşak bir bakış için kahverengi smoky olmak üzere kombin edilecek 2 farklı smoky etki bulunuyor. Ürün 8 göz farı içeriyor.
Pocket eye paletteParti makyajını her yere götürebilmek ve her an tazelemek için, çanta makyaj paleti, 36 göz farı, 12 dudak parlatıcısı, 4 allık ve 2 güneş pudrası içeriyor!
Medium makeup palette
Mükemmel yeni yıl makyajı için bu palet, 9 göz farı, 4 dudak parlatıcısı ve 1 allık içeriyor.
Mini makeup palette


Tırnaklar için
Kapsamlı bir parti için Sephora, kendine veya sevdiklerine hediye edilebilecek en güzel ve en yaratıcı hediyeleri tasarlıyor!
Parti havasında, değerli, mükemmel olan ürünlerle ilgili en zor kısım ise hangisinin seçileceği!

Çılgın tırnaklar!
Mükemmel renklerde 10 oje, isteğe göre simli tırnaklar için bir top coat glitter ve oje uygulamalarını güzelleştirmek için yıldızlı mücevher kutusundan oluşan bir set!
Küçük bir artı: evde çok kolay tırnak tasarımları yaratmak için 12 derslik bir kullanım kılavuzu!
Makeup academy* Nail Kit – (10 oje, 1 top coat ve bir tırnak süsünden oluşuyor)
*Makeup academy = akademi makyaj

Hangi kadın rengarenk ojelere bayılmaz ki? 5 farklı renge sahip Color Hit oje seti, oje tutkunlarını mutluluktan uçuracak!
Color Hit 5 nail polishes set


Dudaklar için
Eğlenceli ve neşeli güzelliği kim istemez? “Yılbaşı ağacı süsü” şeklindeki gloss, yılsonu kutlamaları için ideal bir hediye oluyor! Acilen çam ağacına asılması gerekiyor!
Ornament Lip Gloss

Dudak parlatıcısı fanatiği misiniz? Çubuklu Lollipop gloss 2013 senesinde hayranlık uyandıracak bir görünüm için metalik gümüş görünümünde sunuluyor!
Lip Gloss Universal Pink


Baştan çıkarıcı gülümsemeyi kim istemez? Tadına doyulmayan dudaklar yaratmak için bu 5 renkten oluşan kalıcı dudak balmı setine hayran kalacaksınız.
5 shades Tinted Lip Balm

Yüz ve vücut için
Geceleri ışıldamayı sevenlere! Bu simli sprey ve şablon ikilisine bayılacaksınız! Sprey saçlarda ve vücutta tek başına veya yıldızlı kalıbıyla çok moda simli yıldızlı dövmeler yapmak için birlikte kullanılabiliyor!
Glitter Spray & Stencil

Sıra dışı bir güzelliği mi seviyorsunuz? Özel set, renklerin dudaklar ve yanaklar üzerinde kademeli olarak yayılması için gerekli 2 makyaj ürünü içeriyor. Set içerisinde yer alan allık ve dudak balmı, sadece size özel evrensel bir pembe rengi elde etmek için cildin PH’ına uyum sağlıyor!
Color Adapt Duo

Fantastik bir bakış mı dediniz? Bu set, isteğe göre dolgunlaşmış kirpikler için ultra siyah Outrageous volume maskara, büyüleyici bir dokunuş için gümüş bir maskara-eyeliner ve kalıcı siyah sürme kalemi içeriyor.
All in 1 eye set 1Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...