18 Aralık 2013 Çarşamba

Bu yılın ‘en uzun alışveriş keyfi’ni İstinyePark’ta yaşayacaksınızİstinyePark yılın ‘en uzun gecesi’ni bir alışveriş ve eğlence şenliğine dönüştürüyor! ‘Madem gece bu kadar uzun, tadı da alışveriş yaparak çıkar!’ diyorsanız 21 Aralık Cumartesi günü, İstinyePark’ın kapıları sizin için geceyarısına kadar açık olacak.

İstinyePark ziyaretçilerine sunduğu birbirinden renkli ve özel etkinliklere bir yenisini ekliyor ve ‘yılın en uzun gecesi’ni bir şenliğe dönüştürüyor. İstinyePark, 365 günün en uzun gecesi olan 21 Aralık gecesi, kapılarını 24.00’e kadar açık tutarak ziyaretçilerine ‘uzun ve eğlenceli bir alışveriş deneyimi’ vadediyor.

Ziyaretçilerine yaşattığı benzersiz deneyimlerle, tüm özel günleri daha da coşkulu ve neşeli hale getiren İstinyePark’ın; yılın en uzun gecesinin tadını yemek, alışveriş ve eğlenceyle çıkarın diye sunduğu bu unutulmaz fırsatı kaçırmayın!

1 yorum:

 1. İyi günler,

  Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) olarak dijital ortamda kaliteli içerik üreten içerik yaratıcılarının sesini geniş kitlelere duyurmak amacıyla bir platform kuruyoruz. Sitenizde yer alan kaliteli içeriğiniz sebebiyle bu platformda sizinle de işbirliği yapmak istiyoruz. Konuya ilişkin bilgi paylaşımında bulunmak üzere size ulaşabileceğimiz elektronik posta adresiniz ve iletişim bilgilerinizi blog ismiyle birlikte bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.


  Görüşmek üzere.

  T.C. Başbakanlık BYEGM

  www.facebook.com/BBYEGM
  twitter.com/byegm

  email:portal@byegm.gov.tr

  YanıtlayınSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...