1 Mart 2012 Perşembe

MONOTONLUKTAN VE SIKICI KIYAFETLARDAN KURLULUYORUZMATRAKSHOP.COM


Bugün işe geldim ve maillerime baktım. İzlediğim bloglara göz atarken renkli başlığıyla bir site ilgimi çekti; merakla siteye tıkladım ve incelemeye başladım. Gerçekten başlığındaki renklilik sitede bulunan ürünlerin çeşitliliğinden ve rengarenk olmasından geliyormuş. Hayatın monotonluğundan sıkılmış, renkli ve rahat bir şeyler isteyen herkes eminim bu sitede aradığını bulacaktır.
Bunlar benim düşüncelerim ;bakalım onlar kendilerini nasıl anlatıyor;

Matrak, 2005 yılından beri T-shirt, Sweatshirt,  Kapşonlu Sweatshirt ve Kupa Bardak gibi ürünlerin tasarım, üretim ve satışını gerçekleştiren; kısaca söylemek gerekirse üzerine orijinal tasarımlarımızı yerleştirebileceğimiz her ürünü üretmeye çalışan genç, yaratıcı, esprili ama yeri geldiğinde de bir o kadar ciddi ve sorumluluk sahibi bir tekstil firmasıdır.
Matrak Tekstil olarak bizler; esprili, güncel, popüler ve şık tasarımlarımızla sizi yansıtan ürünler yaratıyoruz. Tabii olay sadece tasarımda bitmiyor. Özenle  seçtiğimiz en kaliteli kumaşlarla ve uzun ömürlü baskı kalitemizle  ürünlerimiz dolabınızda yer edecek ve giymekten asla sıkılmayacaksınız.

Türkiye genelinde üretim ve satış haklarını aldığımız dünyaca ünlü karakterlerin (South Park ve Sponge Bob gibi) lisanslı ürünlerini de Matrak Tekstil kalitesiyle sizlere sunuyoruz. Sürekli yeni ve farklı ürünlerin peşinden koşarken, sizin görmek istediğiniz özel fikirleri hayata geçirmekten de ayrı bir zevk alıyoruz. Ayrıca kurum ve kuruluşlar için özel tasarım çözümleri de üretiyoruz. Okullar, şirketler, çalışanlar, kutlamalar ve özel günler için size özel tasarlanmış T-Shirt, Sweatshirt, Kapşonlu Sweatshirt ve benzeri bir çok ürün tasarlıyoruz. Bunlar arasında Okul Mezuniyet Sweatshirtleri ve T-shirtlerinde özel bir uzmanlığımız olduğunu söylemekten de kıvanç duyuyoruz.

“Peki bu adamlar nerede?” diye merak ediyorsanız aslında şu an tam karşınızdayız. İnternet mağazamızdan yerinizden kalkmadan dilediğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz.

İşte benim dikkatimi çeken ürünler. Siz de bakmak isterseniz http://www.matrakshop.com1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...