14 Şubat 2012 Salı

UNNADO.COM 'DAN İNDİRİM ÇEKİ

 

UNNADO.COM 'DAN 5 KİŞİYE İNDİRİM ÇEKİ

Anne bebek ve çocuklara özel alışveriş kulübü unnado.com, anne ve babalara özel unnado blog platformunu açtı. unnado blog deneyimlerini, düşüncelerini paylaşmak isteyen anne ve baba blog yazarlarını bekliyor.

unnado.com, ebeveynlerin deneyimlerini, özel anlarını, fotoğraflarını paylaşabilecekleri özel bir blog platformu oluşturdu. unnado.com üyesi olan anne ve babalar, unnado blog’da kendi deneyimlerinin ve duygularının yer aldığı yazıları 140.000 üye ile paylaşabilecekler. unnadó blog’da yazılarının yayınlanmasını isteyen anne ve babalar, yazılarını blog@unnado.com e-posta adresine gönderebilirler.unnado.com’a üyelik ücretsiz olup, sadece davet ile üye olunabilinir. Üyeler düzenlenen kampanyalardan günlük olarak haberdar edilerek fırsat ürünlerinden yararlanabilirler.

Üye olmayan anneler www.unnado.com/davet/unnado adresine bilgilerini bırakarak hemen üye olabilirler.

Unnado.com Hakkında;

unnado.com, anne, bebek ve çocuklara özel, markalı ürünlerin bulunduğu, üyelerine özel indirimler ve ayrıcalıklar sağlayan bir alışveriş kulübüdür.

unnado.com, kaliteli ürünleri ve kaliteli markaları en uygun fiyatlarla üyelerine en iyi hizmet kalitesiyle sağlamayı, üyelerine özel olmanın farkını yaşatmayı hedeflemektedir. unnado.com üyeleri, seçkin markalı anne, bebek ve çocuk ürünlerine %90’e varan indirimlerle sahip olma şansı bulurlar.

Bu güzel siteden çocuklarınız için giysiden eğitici oyuncağa .ayakkabıdan çocuk ev tekstiline kadar aradığınız herşeyi en uygun fiyatlara bulabilirsininiz.

Siz sevgili bloger arkadaşlarım ve izleyicilerim bu güzel siteyle tanışmanız için 5 kişiye 10 TL değerinde indirim çeki veriyoruz .Yapmanız gereken  tek şey ;

*İZLEYİCİM OLMANIZ 
*UNNADO.COM 'a üye olmanız (sayfanın başında sağdaki resimin üzerine tıklayabilirsiniz bunun için)


5 yorum:

 1. izleyicinim
  unnadoyada tuğçe aydoğan adıyla üyeyim

  tuğçe aydoğan
  berilimperam@hotmail.com

  YanıtlaSil
 2. merhaba izleyicinim siteye üye oldum
  aybüke
  aybkbjk@gmail.com

  YanıtlaSil
 3. izleyıcınızım uyeyım aysel çınar ayysell_01@hotmail.com

  YanıtlaSil
 4. merhaba izliyorum sizi
  ece.derin@hotmail.com adresimle siteye üye oldum
  herkese ve bana bol şans
  ECE KALAYCIOĞLU
  ece.derin@hotmail.com

  YanıtlaSil
 5. Beğenizle izliyorum gulnihalingizemlidunyasi nı
  erbiyik@gmail.com adresimle siteye üye oldum
  herkese ve bana bol şans

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...